Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prosimy o oddawanie głosów na projekt, który został przez nas zrealizowany tj. Wychodźmy z domów.

Wejdź na stronę: http://www.malopolskalokalnie.pl/index.php/plebiscyt/plebiscyt-malopolska.html?view=article&id=137

i oddaj swój głos:)

Więcej zdjęć w galerii- zobacz...

Wspólnym spotkaniem przy grillu zakończyła się realizacja projektu pn. „Wychodzimy z domów”. To było ostatnie z zaplanowanych działań tej inicjatywy. Pomimo deszczowej pogody, w sobotę 23 września 2017r., licznie zgromadzeni uczestnicy, radośnie świętowali finał 2-miesięcznych treningów z kijkami Nordic Walking.

Projekt realizowany był przez stowarzyszenie Klub Kobiet Kreatywnych GRACJA wraz z grupą nieformalną Aktywne Babki. Uzyskał dofinansowanie z programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Małopolska Lokalnie w kwocie prawie 5 tys. zł. Jego głównym celem było zachęcenie mieszkańców gminy Skrzyszów do tej formy aktywności fizycznej, nauczenie ich prawidłowego chodzenia z kijkami Nordic Walking na poziomie podstawowym oraz z wykorzystaniem techniki fitness. Całokształt działań nakierowany był na integrację mieszkańców poprzez „wyjście z domów” i odwirtualnienie kontaktów społecznych.