Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
zobacz zdjęcia... Za oknem coraz chłodniej i nie trudno o przeziębienie a nas wzmocnił witaminowy koktajl. Podczas zajęć kulinarnych przygotowaliśmy napój, który pobudził nas i napełnił energią do dalszej pracy i wspólnych spotkań.

 

Chociaż za oknem dopiero rozpoczęła się jesień uczestnicy Pogodnego Klubiku rozpoczynają prace manualne wprowadzające w klimat Bożego Narodzenia.

Ten świąteczny czas jest dla nas bardzo szczególny dlatego należy się do niego odpowiednio przygotować. Pod okiem pani Justyny- instruktorki z Centrum Artystyczno- Hobbistycznego Arabeska w Tarnowie wykonujemy bombki. W szklanych kulach zamykamy zimowy obraz- oprószoną śniegiem wiejską chatkę. Zadanie nie jest łatwe i wymaga sporo cierpliwości, uwagi oraz precyzji jednak efekty są zdumiewające.

Zobacz zdjęcia...

Korzystając z ciepłych jeszcze wieczorów członkowie Ośrodka Wsparcia Dziennego spotkali się przy grillu.

 Tradycyjnie wszystkim dopisywały znakomite humory. Spotkanie przyniosło nam wiele radości. Uśmiechy oraz słowa biesiadnych piosenek nie znikały z naszych twarzy. Na stołach nie zabrakło smakołyków. Czas upłyną nam niezwykle miło. 

Zobacz zdjęcia...

Dnia 2 września br..członkowie „Pogodnego Klubiku” odwiedzili „perłę renesansu” – Zamość. Seniorzy oraz młodzież mieli okazję zobaczyć najciekawsze zabytki zlokalizowane w obrębie murów miasta.

Duże wrażenie na wszystkich wywarł rynek ze wspaniałym ratuszem i okalającymi go kamienicami oraz fortyfikacje bastionowe.